به زودی، کارخانه کار برکنار شده است. در چاپگر آینده شما یعنی اشیاء ۳D در اتاق نشیمن خود را.

پرینتر سه بعدی

به زودی، کارخانه کار برکنار شده است. در چاپگر آینده شما یعنی اشیاء ۳D در اتاق نشیمن خود را.

3D printed Photo Frame۳D چاپ از PhotoFrame
عکس: پیکاسا ۳٫۰
خط فرعی جان و Magne جوهانسن
جان و Magne جوهانسن

بیشتر در مورد Tekno 2009

منتشر شده ۲۰۰۹/۰۴/۲۹، KL. 06:48

همه ما می دانیم چاپ در ۲D در قالب نسخه های کاغذی به طور منظم بر روی کاغذ A4، اما آیا می دانید که آن را نیز ممکن است به چاپ نسخه سه بعدی از آنچه شما بر روی صفحه نمایش را ببینید؟

در تکنو این هفته ملاقات Steinar کیلی، استادیار در دانشکده اسلو معماری و طراحی.

– در کوتاه مدت، چاپ ۳D خود که یکی دارای یک مدل سه بعدی کشیده شده بر روی داده است که شما را چاپ و بنابراین متوجه آنچه که یک بر روی صفحه نمایش را می بیند، او توضیح می دهد.
ببینید که چگونه!

در تکنو در NRK2 پنجشنبه در ۲۰٫۱۰ نمونه هایی از چگونگی مانند نسخه فیزیکی ممکن است مانند نگاه است. کیلی سه جفت از عینک آفتابی انجام داده است، همه ساخته شده با استفاده از یک پرینتر سه بعدی و توضیح می دهد که چگونه آن را به رفته است.

سازمان دیده بان ویژگی در تلویزیون آنلاین در حال حاضر!

پرینتر سه بعدی هر دو نسخه بسیار کوچک و بسیار بزرگ هستند. یکی از فایل داده ها، مدل ۳D خود را، و مواد شما می خواهید برای کار با تغذیه می کند. در دستگاه است تا به محصول نهایی انجام می شود. می توان آن را به روش های مختلف انجام شود، اما اساسا به عنوان لایه ها، می گوید کیلی.
– چالش کپی رایت

با استفاده از این فناوری آن است که برای مثال ممکن است به چاپ پوشش تلفن همراه خود را به جای خرید از تولید کننده محصول اصلی است.

چه خواهد شد این توسعه در کپی رایت در طراحی دارند؟

– این در راه سقوط به دسته همان به اشتراک گذاری فایل، می گوید کیلی. – اما من فکر می کنم برخی از راه برای پرینتر های ۳D وجود دارد به اندازه کافی خوب است که ما می توانیم همه چیز را در کیفیت ما در خانه روی پیشخوان آشپزخانه می خواهید چاپ می باشد.

کیلی به دنبال در درجه اول برای واحدهای تولیدی خود مانند شهرستانها، که در آن شرکت هایی که از چاپ باید به قوانین قابل اجرا پایبند.

– اما با کپی رایت یک چالش و در عین حال در رابطه با این تکنولوژی است، او نتیجه گیری.


Leave a Reply

لیست نوشته ها و مطالب مرتبط